Cue & Case

Po latach owocnej współpracy Grupa Euro-Tech uzyskała status wyłącznego dystrybutora produktów firmy Cue&Case w Polsce.
Oznacza to, że wszystkie kije takich marek jak Lucasi, PureX czy Players zakupione w Naszym sklepie lub u jednego z naszych dealerów pochodzą bezpośrednio od producenta i są objęte pełną gwarancją.

 

O firmie Cue & Case

Firma została założona w 1991 roku przez Jima Lucasa, gracza którego marzeniem było sprawić, by sport który kochał stał się bardziej popularny, poprzez uczynienie go dostępnym dla każdego.

To co zaczęło się jako marzenie jednego bilardzisty, jest teraz jednym z największych producentów i dystrybutorów sprzętu bilardowego, oferując szeroką gamę produktów dla graczy na każdym poziomie zaawansowania i różnym budżecie. Produkty Cue&Case są dostępne na 6 z 7 kontynentów (choć jeśli znacie kogoś z Antarktyki, kto jest fanem bilarda to dajcie nam znać) !

W 2014 firma została przejęta przez Escalade Sports, giganta sprzedaży sprzętu sportowego. Pozwoliło to powiększyć asortyment o rzutki oraz inne gry – tworząc ofertę dla każdego.

Marki

Firma Cue&Case posiada trzy podstawowe marki kijów bilardowych

Lucasi
Lucasi to profesjonalne kije bilardowe, wykonywane z użyciem zaawansowanych technologii.
Flagową serią kijów są Lucasi Hybrid, będące nowoczesnymi, zaawansowanymi kijami. Parowane są zazwyczaj z niskodefleksyjnymi, klejonymi szczytówkami Zero Flexpoint.
W podobną szczytówkę, w wersji nieklejonej posiadają kije Lucasi Custom. Są to kije o klasycznym, ponadczasowym designie.
Niektóre z tych kijów są produkowane praktycznie od początku istnienia firmy i cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością !
Markę Lucasi uzupełniają kije do rozbić Big Beulah oraz słynne kije do skoków Air Hog.
Zobacz kije Lucasi na BilardSklep.pl


PureX

Marka PureX to połączenie tradycji z współczesnym wzornictwem i nowoczesną technologią. Kije tej marki zaistniały jako seria kijów Players, jednak ich rosnąca popularność oraz oczekiwania graczy sprawiły, że PureX to samodzielna marka z szeroką linią produktów.
Zobacz kije PureX na BilardSklep.pl


Players

Players to od lat synonim stylu i jakości w przystępnej cenie.
Nie bez powodu kije marki Players są jednymi z najpopularniejszych wśród początkujących i rekreacyjnych graczy.
Co ważne – kije Players posiadają dożywotnią gwarancję na brak wad fabrycznych i materiałowych!

Zobacz kije Players na BilardSklep.pl

 

Gwarancja

Jak zostało wspomniane, kije Players posiadają dożywotnią gwarancję na brak fabrycznych i materiałowych. Gwarancja na kije PureX i Lucasi dodatkowo obejmuje odkształcenia.
Należy jednak podkreślić, że normalne zużycie części wymiennych takich jak tip, ferula, owijka czy wykończenie (lakier) nie podlega gwarancji.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez osoby trzecie.
Dodatkowo firma Cue&Case według własnego uznania może unieważnić gwarancję, jeśli na kiju występują ślady niewłaściwego użytkowania lub nadużyć.
Kije posiadające gwarancję będą naprawiane lub wymieniane na ten sam model, o ile dołączony będzie dowód zakupu (lub kopia dowodu zakupu) od autoryzowanego dealera marek Lucasi, PureX lub Players.
Gwarancja obowiązuje od lipca 2008, kije zakupione/wyprodukowane przed tą datą mogą podlegać dodatkowej opłacie za naprawę/wymianę.
Gwarancja nie może być przenoszona na inne osoby oraz nie obowiązuje przy zakupie od sprzedawców innych niż autoryzowani dystrybutorzy i dealerzy marek Lucasi, PureX lub Players.
W przypadku zakupu na fakturę okres gwarancyjny zostaje skrócony do 6 miesięcy.

 

Punkty sprzedaży produktów marki Cue&Case