Harrows Darts

Firma Euro-Tech Group od lat jako partner współpracuje z jedną z najwyżej ocenianych marek darterskich – Harrows Darts. Dzięki owocnej i wieloletniej współpracy już dzisiaj możemy zaoferować Państwu ogromny asortyment sprzętu do darta, który sukcesywnie staramy się wciąż poszerzać i wzbogacać.
Szukasz wysokiej klasy tarczy do darta, rzutek na steeltip lub softip? A może potrzebujesz zamiennych piórek czy shaftów lub gadżetów jak np. Ostrzałka do stalowych grotów? Świetnie trafiłeś.
Bilardsklep.pl Euro-Tech Group we współpracy z marką Harrows Darts oferuje najbogatszy asortyment darterski na polskim rynku !

 

Sprwdź pełną ofertę Harrows Darts na Bilardsklep.pl

 

O marce.

Firma Harrows została założona 1973r. W północnej części Londynu, a dokładniej w Enfield. Początkowo, jako mały sklepik, marka oferowała sprzedaż tarcz i akcesoriów do darta.
W II połowie XX wieku dyscyplina darterska rozpowszechniła się za sprawą transmisji zawodów w telewizji. To sprawiło, że dart w zawrotnym tempie zyskał na popularności. Harrows Dart nie zwlekając i doskonale wykorzystując okazję, bardzo szybko wpisał się w rynek, zaspokajając jego wciąż rosnący popyt.

Te działania sprawiły, że Harrows z małego sklepiku bardzo szybko przekształcił się w bardzo dobrze prosperującą firmę, która raz po raz poszerzała gamę produktów, budując tym samym swoje fundamenty.

W późniejszym czasie Harrows nawiązał współpracę z licznymi federacjami darterskimi I stał się sponsorem wielu czołowych graczy, co pozwoliło marce rozpowszechnić swoje produkty na arenie międzynarodowej, obecnie produkty Harrows znaleźć można w ponad 100 krajach.

Śmiało można powiedzieć, że Harrows Darts to czołowa, światowa marka oferująca sprzęt dla profesjonalistów, ale także dla początkujących graczy.

Krótko mówiąc – każdy gracz niezależnie od umiejętności znajdzie coś dla siebie.