Red Dragon Darts

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że udało nam się nawiązać współpracę z kolejną cenioną, światową marką.
Euro-Tech Group oraz Red Dragon Darts od dzisiaj zaczynają wspólną przygodę.
Jesteś miłośnikiem/miłośniczką darta? Świetnie trafiłeś/łaś.

 

Sprawdź pełną ofertę marki Red Dragon Darts na Bilardsklep.pl

 

Red Dragon Darts to marka założona w 1975 roku przez dwóch wysoce wykwalifikowanych inżynierów. Fascynacja dartem wykiełkowała w nich jeszcze, gdy pracowali jako starsi inżynierowie produktu i produkcji.
To wtedy postanowili przekłuć pasję w czyn stąd pomysł na założenie firmy, która oferowałaby najwyższej klasy rzutki do darta, a ponadto mogłaby pochwalić się pionierskimi technologiami ich produkcji.

Założyciele dogłębnie zbadali zapotrzebowanie rynku. Tuż po tym przyszła także pora na szczegółowe zapoznanie się z tajnikami obróbki wolframu tak, aby w jak największym stopniu zoptymalizować produkcję rzutek z zachowaniem najwyższego wskaźnika właściwości tegoż materiału.

Po czterech dekadach Red Dragon może pochwalić się własną wyspecjalizowaną fabryką rzutek do darta. Firma na tym nie poprzestała. Pozostając przy pierwotnych założeniach i pasji, wciąż stawia sobie nowe cele.
Dzięki tej determinacji bardzo szybko udało im się zakorzenić na darterskim rynku światowym poprzez sprzedaż wysyłkową.

Z upływem lat Red Dragon pozostając wiernym tradycjom założycieli, z pełnym zaangażowaniem nieprzerwanie rozwija się, wciąż udoskonalając produkcję oraz sprzedaż swoich produktów.

Dbałość o detale to zdecydowanie ogromna zaleta tej marki.
Dzięki temu możemy być pewni, że rzutki do darta Red Dragon są uosobieniem kunsztu i precyzji.

W ofercie tej marki znajdą Państwo także tarcze do darta oraz różnego rodzaju akcesoria m.in. shafty czy piórka do lotek.


Dzisiaj Red Dragon gości na rynkach ponad 100 krajów, w tym także Polski.

 

Co warto podkreślić, firma Red Dragon współpracuje z wieloma cenionymi graczami. Ambasadorem marki jest Gerwyn Price – zawodnik, który ma na swoim koncie liczne trofea i zwycięstwa, w tym tytuł Mistrza Świata 2020r.