Tournament Champion

TOURNAMENT CHAMPION
MISTRZOWSKA MARKA

Marka powstała prawie 10 lat temu, w celu urzeczywistnienia naszej idei – oferować wysokiej jakości produkty w dotychczas nieosiągalnych, atrakcyjnych cenach.
Marka Tournament Champion to przede wszystkim produkty do gry w bilard, zarówno profesjonalne, jak i graczy początkujących.
Towary tej marki cechują się solidnym i przemyślanym wykonaniem oraz umiarkowanymi cenami.
Flagowym produktem jest stół
Tournament Champion Sport 9ft – o nowoczesnej konstrukcji oraz designie, w standardzie wyposażony w bandy i sukno prestiżowej marki Speedball.
Dodatków posiada certyfikat
EPBF, dopuszczający stół do oficjalnych rozgrywek na najwyższym poziomie !
W katalogu marki znajdziemy także szeroką gamę kijów bilardowych, produkowanych przez wytwórcę jednych z najlepszych szczytówek na świecie – markę Vigor.
Marka Tournament Champion zawiera zarówno kije dla początkujących graczy, w postaci serii
Basic, Medium oraz kijów Dragon oraz Fire, poprzez sprzęt dla bardziej zaawansowanych graczy, czyli serie Classic, Special Edition i Limited Editon, aż po ekskluzywne kije Raptor.
Towary marki to także akcesoria – między innymi bile (zarówno pool, snooker, jak i pojedyncze), kije do podpórki i same podpórki, bandy (różne rodzaje i długości), kreda (dostępna w różnych kolorach) i oczywiście sukno, które zdobyło wielką popularność, jako produkt wysokiej jakości w ekonomicznej cenie.
Asortyment zawiera także akcesoria do cymbergaja – odbijaki oraz krążki różnych rodzajów i kolorów, oraz groty i linie startowe do darta.


Marka Tournament Champion zastrzeżona jest znakiem towarowym.