Winmau

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że firma Euro-Tech Group została partnerem marki Winmau.
Nasz asortyment darterski poszerzył się więc o produkty tej marki. Już teraz w sekcji darta na naszym sklepie internetowym www.bilardsklep.pl znajdziecie Państwo m.in. tarcze sizalowe, lotki do darta na steeltip oraz softip, shafty, piórka, a także wiele innych akcesoriów tej marki.
Dzięki współpracy z czołowymi, światowymi markami sukcesywnie zwiększamy nasz asortyment, aby zapewnić Państwu najbogatszą ofertę na polskim rynku.

 

Sprawdź pełną ofertę marki Winmau na Bilardsklep.pl

 

Co nieco o historii.

Winmau to producent tarcz do darta oraz sprzętu darterskiego.

Powstała w 1945r. walijska marka szybko wyniosła się na piedestał darterskiego świata. Warto wspomnieć także, że Winmau to tytularny sponsor trwającego po dziś dzień turnieju Winmau World Masters.

Firma ma swoją siedzibę w Bridgend w południowej Walii.

Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, iż początkowo tarcze do darta produkowane były z moczonych desek wiązowych i malowane były ręcznie do czasu opatentowania transferów graficznych. To wtedy Winmau przeniósł swoją produkcję oraz same produkty na zupełnie inny, wyższy poziom.

Aktualnie marka Winmau jest jednym z czołowych producentów tarcz z tropikalnego sizalu, profesjonalnych rzutek do darta oraz najróżniejszych akcesoriów.

Prężna praca i chęć ciągłego rozwoju pozwoliły sięgnąć marce po sukces !
Obecnie w ich szeregach gości wielu cenionych graczy, a sama marka współpracuje z licznymi darterskimi federacjami.